Zrzut ekranu 2019-03-18 o 18.04.06.png

-- DEKORACJE --                     --  FLORYSTYKA --                     -- DESIGN --

Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Ślub boho
Bohemian Cherry
Bohemian Cherry
Bohemian Cherry
Bohemian Cherry
Bohemian Cherry
Bohemian Cherry
Bohemian Cherry
Bohemian Cherry
Bohemian Cherry
Bohemian Cherry
Rustic Love
Rustic Love

WERANDA HOME

teledysk: bit.ly/31sRws9

fotografia: Aga Bondyra – www.agabondyra.pl

video: Pyrqa film studio - www.vimeo.com/pyrqafilmstudio

organizacja: Organizer Ślubny

dekoracja / florystyka: Manufaktura Ślubna - www.manufakturaslubna.com

miejsce: Weranda Home: - www.werandahome.com/pl

suknia: Amy Love Bridal – www.amylovebridal.pl

garnitur: Giacomo Conti - www.giacomo.pl

muchy: Fon Fon - www.fonfon.pl

buty: Showroom Kiss - www.ksis.pl

biżuteria: Novia Blanca - www.novia-blanca.pl

dodatki: Blushy - www.blushy.pl/pl

make up: Natalia Cybul - www.facebook.com/nataliacybulmakeup/

włosy: Zosia Furmann - www.facebook.com/ZosiaFurmannMakeUp

auto: Ślubne Cztery Kółka - bit.ly/34HtHPc

winobus: Wino od chłopaków - www.odchlopakow.pl

kaligrafia: Styletter - www.styletter.pl

słodkości: Słodkie - www.facebook.com/pracownia.slodkie

BOHEMIAN CHERRY / RUSTIC LOVE

fotografia: Aga Bondyra – www.agabondyra.pl

dekoracja / aranżacja: Manufaktura Ślubna – www.manufakturaslubna.com

florystyka: Pracownia Zieleni – www.pracownia-zieleni.com.pl

suknia: Amy Love Bridal – www.amylovebridal.pl

garnitur: Pierre Cardin – www.pierrecardingelinlik.com

makijaż: Rosie Jaredovna – www.rosiejaredovna.blogspot.com

fryzura: Jaga Tuliszka

tort: Owacja - www.owacja.eu

GLAM MOVIE:

fotografia: Aga Bondyra – www.agabondyra.pl

dekoracja / aranżacja: Manufaktura Ślubna – www.manufakturaslubna.com

florystyka: Pracownia Zieleni – www.pracownia-zieleni.com.pl

papeteria: Styletter - www.styletter.pl

suknia: Amy Love Bridal – www.amylovebridal.pl

biżuteria: Novia Blanca - www.novia-blanca.pl

garnitur: Salon Mody Cybina - www.cybina.pl

mucha: HisOutfit - www.hisoutfit.com

fryzura: Labirynt Fryzur Poznań

Make Up - Izabela Kolanowska

tort: Owacja - www.owacja.eu

WINTER WONDERLOVE:

 teledysk: https://vimeo.com/257411951

fotografia: Milena Jankowiak Photography – www.mjphoto.eu

video: Pyrqa film studio - www.vimeo.com/pyrqafilmstudio

dekoracja/florystyka: Manufaktura Ślubna – www.manufakturaslubna.com

miejsce: Arendel - arendel.pl

suknia: Amy Love -www.amylovebridal.pl

biżuteria: Novia Blanca - www.novia-blanca.pl

garnitur: Buczyński - www.buczynskisklep.pl

muchy: Fon Fon - www.fonfon.pl

swetry: Swetry Świąteczne - www.swetryswiateczne.pl

buty: WITT - www.witt.com.pl

podwiązka: Ślubna Podwiązka - www.slubnapodwiazka.com.pl

wynajem dekoracji: APP WYPOŻYCZALNIA DEKORACJI -  www.wypozyczalnia-dekoracji.pl

drewniane dodatki: Ślub w Dechę - www.slubwdeche.pl

papeteria: Styletter - www.styletter.pl